3D Вртелешка за развивање на фантазијата

790.00 ден

3D Вртелешка за развивање на фантазијата, логиката и интелигенција на вашите најмили. Нека ја вежбаат способноста и имагинацијата склопувачки ја вртелешката со детски штрафцигер кој доаѓа во комплет со вртелешката.

Compare

Опис

3D Вртелешка за развивање на фантазијата, логиката и интелигенција на вашите најмили. Нека ја вежбаат способноста и имагинацијата склопувачки ја вртелешката со детски штрафцигер кој доаѓа во комплет со вртелешката. Развијте ја детската координација на рацете, како и моторните вештини Потребно е да ги оставите сами да си ја изградат играчката по сликовитиот приказ. Одлично за деца кои играат и учат. Содржи мали делови, не за деца под 3 години. Материјал за производ: Еколошка ABS пластика (нетоксична и без мирис).

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “3D Вртелешка за развивање на фантазијата”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…