3D Еднорог фолија балон

190.00 ден

3D Еднорог фолија балон, совршен декор за секоја роденденска забава. Подарок кој ќе изнуди насмевка на детските лица.

Нема на залиха

Compare

Опис

3D Еднорог фолија балон, совршен декор за секоја роденденска забава. Подарок кој ќе изнуди насмевка на детските лица.
Го добивате спакуван, ненадуван. Можете да го надувате со воздух или хелиум.
Големина: 50х14x43cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “3D Еднорог фолија балон”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…