3D Музичка Сложувалка Waterwheel Cottage

790.00 ден

3D сложувалка со 46 парчиња. 3D Сложувалка Waterwheel Cottageе со премиум квалитет, во содржина и материјал.

Нема на залиха

Compare

Опис

3D сложувалка со 46 парчиња. 3D Сложувалка Waterwheel Cottageе со премиум квалитет, во содржина и материјал. По составувањето на сложувалката тркалото се врти и оваа сложувалка е музичка. Без разлика која е голимината на парчињата секое од нив перефктно се совпаѓа. Секое парче е уникатно. Сложувалката е составена од парчиња со уникатниа форма и ниедно од нив не се повторува.

Димензи:
-18 x 13.4 x 20cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “3D Музичка Сложувалка Waterwheel Cottage”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…