5 во 1 Мултифункционална четка со топол воздух

1,490.00 ден

5 во 1 Мултифункционална четка со топол воздух за правење на различни фризури. Можете да ја користите за исправување на косата,правење тенки бранови, косата да ви биде прекршена и фенирана коса.

Compare

Опис

5 во 1 Мултифункционална четка со топол воздух за правење на различни фризури. Можете да ја користите за исправување на косата,правење тенки бранови, косата да ви биде прекршена и фенирана коса. Совршен подарок за роденден за денот на вљубените и денот на мајката.
Спецификација:
-Целосно ротирачки кабел за напојување на жицата (360 степени ротирачки)
-Моќност: 1000 W -Фреквенција: 50-60 Hz
-Број на брзини: 4 (исклучено, ладно, ниско, високо)
Карактеристики
-ниво: умерена температура, благо сушење и обликување
-ниво: висока температура, брзо сушење и обликување
-ниво: максимална температура, може брзо да се исуши и обликува
Пакетот вклучува:
-2 * железо за виткање
-1 * фен за коса
-1 * четка за коса
-1 * врел чешел
-1 * држач

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “5 во 1 Мултифункционална четка со топол воздух”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…