5 во 1 Мултифункционални организери за на фрижидер

1,250.00 ден

Мултифункционални организери за на фрижидер со 5 различни додатоци

Compare

Опис

Мултифункционални организери за на фрижидер со 5 различни додатоци. Организерите се држат на магнет. Се што ви е потребно ќе го најдете на своето место. Чувајте ја пластичната обвивка и фолијата на дофат, вашите ножици и сите други помагала и додатоци за кујната.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “5 во 1 Мултифункционални организери за на фрижидер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…