Barwn-Депилатор 3 во1

1,290.00 ден

Barwn BA-3060 Депилатор 3 во 1.

Compare

Опис

Barwn BA-3060 Депилатор 3 во 1. Во комплет добивате вградена батерија, полнач за во струја, четка за чистење, луфа за пилинг на тело, додаток за кратење на влакната, додаток за депилирање на влакната и лед сијаличка.

Спецификации:
*Две брзини
*Наменет за сите делови за телото и лице
– Додаток за кратење на влакната
– Додаток за целосно депилирање на влакната (ги вади од корен)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Barwn-Депилатор 3 во1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…