Bestway базен со метална кострукција 221x150x43cm

6,900.00 ден

Oвој модел на Bestway базен со метална кострукција е со доста прифатлива цена и практичен. Монтирањето е лесно и едноставно.

Compare

Опис

Oвој модел на Bestway базен со метална кострукција е со доста прифатлива цена и практичен. Монтирањето е лесно и едноставно. Дното и страните на овој базен се изработени од три слоја: внатрешен надворешен слој од ПВЦ, и двата квалитетни и издржливи, и среден слој од полиестер. Овој тип на базен е идеален, ако не сакате потрошите премногу, но, исто така, сакате квалитет и стабилност.

Технички карактеристики:

Практичeн и лесен за поставување и собирање

Не бара скапо одржување

Трослојни страни и дно

Метална конструкција

Димензии: 221x150x43cm

Капацитет на вода: 1200L 90%

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Bestway базен со метална кострукција 221x150x43cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…