Bestway двоен душек на надувување 191x137x22cm

1,590.00 ден

Секој дом треба да го има Bestway душекот на надувување. Неопходен за секое семејство без разлика дали ќе одите на одмор, патување или ќе имате гости на посета.

Нема на залиха

Compare

Опис

Секој дом треба да го има Bestway душекот на надувување. Неопходен за секое семејство без разлика дали ќе одите на одмор, патување или ќе имате гости на посета.
Димензии 191x137x22cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Bestway двоен душек на надувување 191x137x22cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…