Black Face Ваза

890.00 ден

Додадете уникатност која инспирира луксуз на секоја просторија од вашиот дом со оваа Black Face Ваза. Вазите отсекогаш биле еден од најразновидните акценти на ентериер.

Нема на залиха

Compare

Опис

Додадете уникатност која инспирира луксуз на секоја просторија од вашиот дом со оваа Black Face Ваза. Вазите отсекогаш биле еден од најразновидните акценти на ентериер. Уникатните вази се постојано функционални и продолжуваат да даваат естетска вредност дури и кога вашите омилени цвеќиња излегуваат од сезони.

Димензија:31×11.5cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Black Face Ваза”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…