Blaze сложувалка од 100pcs

350.00 ден

Blaze сложувалка од 100pcs. Целосно посветени на децата.Сложувалката се состои од слика што ги отсликува ликовите кои најмногу ги сакаат децата.

Compare

Опис

Blaze сложувалка од 100pcs. Целосно посветени на децата. Сложувалката се состои од слика што ги отсликува ликовите кои најмногу ги сакаат децата. Вклучувањето на слики со светли и интензивни бои помага во развивањето на вештините за набудување, логика и умешност. Квалитетот на материјалите и ексклузивната техника на печатење гарантираат слика која секогаш е убава, жива и колоритна, за долгочасовна забава. Сложувалката е изработена од високо квалитетни еколошки материјали.
 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Blaze сложувалка од 100pcs”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…