Купи!

Bluetooth караоке Wireless микрофон со вграден HI FI звучник

590.00 ден

Bluetooth караоке Wireless микрофон со вграден HI FI звучник, се што ви е потребно за одлична караоке забава!

Compare

Опис

Bluetooth караоке Wireless микрофон со вграден HI FI звучник, се што ви е потребно за одлична караоке забава!

Карактеристики на производот:
Се поврзува преку Bluetooth so ISO и Андорид уреди
Вклучен стандарден кабел за полнење
Можност за прилагодување на: Treble, Bass, Echo, Volume, Voice
Power копче
Должина 23 cm
Капацитет на батерија: 1800 Mah
Li-ion батерија
Моќност на звучник: 5W

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Bluetooth караоке Wireless микрофон со вграден HI FI звучник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…