Bluetooth Слушалки со екстерен полнач i9S-TWS

950.00 ден

Бидете безбедни додека возите со Bluetooth Слушалки со екстерен полнач i9S-TWS ! ! ! Ослободете ги рацете од вашиот телефон и контролирајте го телефонот додека возите користејќи го Bluetooth слушалките за разговори

Нема на залиха

Compare

Опис

Бидете безбедни додека возите со Bluetooth Слушалки со екстерен полнач i9S-TWS ! ! ! Ослободете ги рацете од вашиот телефон и контролирајте го телефонот додека возите користејќи го Bluetooth слушалките за разговори. Обезбедува целосно HD искуство на звук за телефони и мрежи со широкопојасен интернет.
Слушнете кога е времето за полнење, повторно поврзете ја изгубената конекција, одржувајте разговори,слушајте музика и многу повеќе.

Карактеристики:
-Удобен и издржлив
-Вградени контроли
-Поврзување
-Аудио
-USB
– Компатибилни слушалки со сите телефони
– Поврзување со два телефони
– Сопствено полнење и полнење со кабел

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Bluetooth Слушалки со екстерен полнач i9S-TWS”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…