Bride To Be балони сет

200.00 ден

Bride To Be балони сет, идеални за секоја девојачка забава односно најубавата вечер која вашата пријателка ќе ја запамети за цел живот. Декор кој никој нема да остави рамнодушен.

Compare

Опис

Bride To Be балони сет, идеални за секоја девојачка забава односно најубавата вечер која вашата пријателка ќе ја запамети за цел живот. Декор кој никој нема да остави рамнодушен.
Ги добивате спакувани. Можете да ги надувате со воздух или хелиум.
Достапни бои: rose gold

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Bride To Be балони сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…