Christmas шолји на сталак

450.00 ден

Модерни и квалитетни шолји со прекрасен Новогодишен дизајн за совршено послужено кафе или чај кое испиено во зима и убава зимска атмосфера. Сет шољи кои креираат посебна приказна.

Compare

Опис

Модерни и квалитетни шолји со прекрасен Новогодишен дизајн за совршено послужено кафе или чај кое испиено во зима и убава зимска атмосфера. Сет шољи кои креираат посебна приказна. Сетот се сотои од 4 шољи и метален сталак.
Идеална идеа за креативен подарок.
Димензии на сталак: висина 25cm
Димензии на шољи: 7.0х6.5cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Christmas шолји на сталак”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…