City креативно ранче за боење

790.00 ден

Разбудете ја креативноста кај вашите најмили, City модерно креативно ранче чиј дезен ќе го изработи вашето девојче со свој избор на бои. Одличен моден додаток за секое модерно девојче.

Нема на залиха

Compare

Опис

Разбудете ја креативноста кај вашите најмили, City модерно креативно ранче чиј дезен ќе го изработи вашето девојче со свој избор на бои. Одличен моден додаток за секое модерно девојче.
Сетот се состои од ранче и 5 перманентни фломастери во розева, сина, лила, жолта и зелена боја.
 
Препорачана возраст: 6+

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “City креативно ранче за боење”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…