Crown луксузен сет за топол напиток

360.00 ден

Crown луксузен сет за топол напиток со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе, млеко, супа, чај и слично.

Нема на залиха

Compare

Опис

Crown луксузен сет за топол напиток со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе, млеко, супа, чај и слично. Сетот се состои од 1 шоља со капаче.
Идеална идеа за креативен подарок.

Димензии на шољa: 14x10cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Crown луксузен сет за топол напиток”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…