Deluxe поддршка за капење бебе

1,290.00 ден

Deluxe поддршка за капење бебе за ваше задоволство и задоволство на вашето малечко. Со помош на поддршката капењето станува лесна и безбедна активност.

Compare

Опис

Deluxe поддршка за капење бебе за ваше задоволство и задоволство на вашето малечко. Со помош на поддршката капењето станува лесна и безбедна активност.
 
Поддршката е многу стабилна, материјалот е мек, а потпирачот за грб е прилагодлив на 3 позиции, прилагодувајќи го така што бебето може да седи удобно и да ужива во капењето.
 
Се склопува што ви овозможува да ја носите насекаде со вас.
 
Димензии:
Должина – 55cm
Висина – 44cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Deluxe поддршка за капење бебе”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…