Dingling бежичната машинка за потстрижување

990.00 ден

Dingling бежичната машинка за потстрижување е идеална алатка за добро негуван и секогаш среден маж.

Compare

Опис

Dingling бежичната машинка за потстрижување е идеална алатка за добро негуван и секогаш среден маж.
Со помош на оваа модерна машинка за подстрижување, сега можете да ги отстраните непотребните влакна за само неколку минути.
Совршена е за подстрижување на косата, бакембардите, вратот, брадата и телото!!!

Карактеристики:
Остро и издржливо сечиво
Високо квалитетна батерија што се полни
Лесен за користење
Жилет од нерѓосувачки челик
Моќен мотор

Елементи:
Машинка
4 чешлиња
Полнач
Дежач
Уље за подмачкување
Четка за чистење на машинката
Да не се мие, да се користи четката за чистење!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Dingling бежичната машинка за потстрижување”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…