Dolu воз сет

1,450.00 ден

Dolu воз сет со 89 парчиња за составување на мал воз со пруги. Парчињата имаат испечатени броеви и насмевка во локомотивата. Можете да изградите железничка станица и да ставите сообраќајна сигнализација.

Compare

Опис

Dolu воз сет со 89 парчиња за составување на мал воз со пруги. Парчињата имаат испечатени броеви и насмевка во локомотивата. Можете да изградите железничка станица и да ставите сообраќајна сигнализација.
Наменето за деца од 18 месеци+
Димензии: 91.5 cm x 91.5 cm x 17 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Dolu воз сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…