Dolu големи коцки

1,450.00 ден

Dolu големи коцки, поддржува развој на интелигенцијата и обезбедува развој на имагинацијата и креативноста кај децата. Има тотално 60 различни типови на коцки во боја и големина спакувани во торбичка

Compare

Опис

Dolu големи коцки, поддржува развој на интелигенцијата и обезбедува развој на имагинацијата и креативноста кај децата. Има тотално 60 различни типови на коцки во боја и големина спакувани во торбичка
 
Димензии на производот: 30x23x11cm
Наменето за деца од 12 месеци+

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Dolu големи коцки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…