Dolu гол

2,700.00 ден

Радост и насмевки за вашето семејство со овој одличен Dolu гол. Наменет за користење во двор, во домот и насекаде каде ќе посакате.

Compare

Опис

Радост и насмевки за вашето семејство со овој одличен Dolu гол. Наменет за користење во двор, во домот и насекаде каде ќе посакате.
Изработен од висококвалитетен безбеден и издржлив пластичен материјал кој лесно се чисти и трае со години. Страните може да се полнат со песок.
 
Погодно за возраст од 3+ години
Димензии: 75х100х55cm.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Dolu гол”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…