Dolu Детска заштитна ограда

3,400.00 ден

Dolu Детска заштитна ограда за внатрешна и надворешна употреба, одлична забава на вашите најмили. Две деца може да бидат во паркот истовремено и да се забавуваат.

Нема на залиха

Compare

Опис

Dolu Детска заштитна ограда за внатрешна и надворешна употреба, одлична забава на вашите најмили. Две деца може да бидат во паркот истовремено и да се забавуваат.
Специјално дизајнирана за децата, го подобруваат препознавањето на боите, координацијата на рацете и очите, исто така, ја негуваат нивната независност. Прекрасно е и за интеракцијата родител дете.
Ставете ги вашите деца внатре, оставете ги да уживаат и да се забавуваат. Нека учат додека се забавуваат!
Кога играта ќе заврши, едноставно соберете го. За надворешна и внатрешна употреба.
Димензии: 80х130х130cm
Препорачана возраст: од 6 месеци +

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Dolu Детска заштитна ограда”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…