Dolu клупа

3,500.00 ден

Погодна за мали деца, оваа лесна за чистење, Dolu клупа со светли бои е совршена за надворешна или внатрешна употреба.

Compare

Опис

Погодна за мали деца, оваа лесна за чистење, Dolu клупа со светли бои е совршена за надворешна или внатрешна употреба.
Изработена од цврсти материјали отпорни на временски услови, ќе биде одличен додаток на секој детски дел во градината.
 
Обезбедува простор за одмор во игра или шанса вашето дете да седне и да разговара со другарче.
 
Димензии: 67 x 109 x 50cm
Препорачана возраст: 3+

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Dolu клупа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…