Dolu тобоган лизгалка

4,200.00 ден

Донесете го паркот до вашата градина со оваа Dolu тобоган лизгалка. Овозможете им на вашите најмили долгочасовна забава.

Compare

Опис

Донесете го паркот до вашата градина со оваа Dolu тобоган лизгалка. Овозможете им на вашите најмили долгочасовна забава. Погодна за внатрешна и за надворешна употреба. Ги стимулира моторичките вештини додека вашето дете се забавува. Може да се користи и со и без вода. За опцијата за вода, прикачете црево на дупката на задниот дел од лизгалката.
 
Карактеристики:
Издржлив, робустен материјал;
Елегантен и ергономски дизајн;
Изработена од безбедни материјали за деца, неканцерогени.
Димензии: 145.5x104x77.5 cm
Препорачана возраст: 3+

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Dolu тобоган лизгалка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…