Dolu Unicorn машина за перење и пеглање

2,590.00 ден

Dolu Unicorn машина за перење и пеглање изработена од силна и цврста пластика со реални звучни ефекти, даска за пеглање, закачалки за облека и додатоци. Ќе обезбеди долгочасовна забава на вашите деца.

Compare

Опис

Dolu Unicorn машина за перење и пеглање изработена од силна и цврста пластика со реални звучни ефекти, даска за пеглање, закачалки за облека и додатоци. Ќе обезбеди долгочасовна забава на вашите деца. Погодна како детска едукативна играчка за остварување на способноста на детето, зборувањето, организациските вештини, способностите за размислување, меѓучовечките вештини.
Изработена е од целосно безбедни, нетоксични материјали.
9 Додатоци вклучени со сетот
Препорачана возраст 3+год.
Димензии:69.5x58x39cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Dolu Unicorn машина за перење и пеглање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…