Dry Bag – водоотпорна торба 10l

450.00 ден

Dry Bag – водоотпорна торба 10l. Заштитете ги вашите предмети од прашина, вода и влага со фантастичната 3 или 10-литарска торба на Legami.

Compare

Опис

Dry Bag – водоотпорна торба 10l. Заштитете ги вашите предмети од прашина, вода и влага со фантастичната 3 или 10-литарска торба.

Идеално за активности на отворено, ви овозможува да ги чувате сите ваши лични работи суви и чисти.
Карактеристики:
– Вклучени се 2 ленти за отстранување и прилагодување
– Херметичко затворање
– Материјал: надворешен полиестер, водоотпорен ентериер од ПВЦ

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Dry Bag – водоотпорна торба 10l”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…