Eva подлога сложувалка со бројки

590.00 ден

Високо квалитетна мултинаменска водоотпорна Eva подлога сложувалка со бројки, за игра, како замена за тепих, за излет во природа, за плажа, за вежбање…
Compare

Опис

Високо квалитетна мултинаменска водоотпорна Eva подлога сложувалка со бројки, за игра, како замена за тепих, за излет во природа, за плажа, за вежбање…
Може да се користи и внатре и надвор. Водоотпорна и исклучително лесна за чистење. А има и одлични изолациони својства.
Совршено за најмалите, кои можат да играат, лазат и одат, сето тоа додека ги учат првите бројки. Изработено од еколошки материјали, има одлична мекост.
Освен деца оваа еколошка подлога може да се користи и за други намени: јога, пилатес, вежбање, плажа, излет, дури и како под за шатор. Или едноставно кажано ова е мултинаменски реквизит за целото семејство кој ќе го користите насекаде, повторно и повторно.
Сетот се состои од 9 дела со димензии 30x30cm во разни бои

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Eva подлога сложувалка со бројки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…