Exclusive line Новогодишна елка 240cm

9,500.00 ден

Exclusive line Новогодишни елки, екстра густи, врвен квалитет. Секоја гранка се мести посебно.

Compare

Опис

Exclusive line Новогодишни елки, екстра густи, врвен квалитет. Секоја гранка се мести посебно.
Декорирањето новогодишна елка е традиција која се негува сé до денес, нé води низ празничната магија и не познава години. Од најмалите генерации па сé до најстарите, сите се радуваат на моментот на китењето на елката.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Exclusive line Новогодишна елка 240cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…