Fasiz за отстранување на оштетените врвови од косата

1,690.00 ден

Се што ви е потребно за убава, долга и здрава коса, Fasiz машинка за отстранување на оштетените врвови од косата. Нова трим технологија – систем за безбедно отстранување на оштетените врвови на вашата коса односно метилот.

Нема на залиха

Compare

Опис

Се што ви е потребно за убава, долга и здрава коса, Fasiz машинка за отстранување на оштетените врвови од косата. Нова трим технологија – систем за безбедно отстранување на оштетените врвови на вашата коса односно метилот.
Сега може да ја растете вашата коса подолга, побрзо и поздраво од било кога. Ги отстранува оштетените врвови од косата без притоа да ја намали должината. Полесно, побрзо и побезбедно од колку со ножици ќе добиете здрав и свилен изглед на вашата коса за само неколку минути.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Fasiz за отстранување на оштетените врвови од косата”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…