Fast Food продавница

1,590.00 ден

Fast Food продавница , за најмалите. Мини Детска продавница местото каде вашите најмили ќе ги подготват сите нивни кулинарски фантазии.

Compare

Опис

Fast Food продавница , за најмалите. Мини Детска продавница местото каде вашите најмили ќе ги подготват сите нивни кулинарски фантазии. Погодна како детска едукативна играчка за остварување на способноста на детето, зборувањето, организациските вештини, способностите за размислување, меѓучовечките вештини.
Целосно опремена fast food продавница, која ќе биде омилена на вашите најмили!
Карактеристики:
Изработена е од целосно безбедни, нетоксични материјали.
35 Додатоци вклучени со кујната
Препорачана возраст 3+год.
Димензии: 21.2 x 67 x 46 см.
Препорачана возраст: од 3 до 8 години.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Fast Food продавница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…