Finger Twister

190.00 ден

Finger Twister е забавна игра која вклучува двајца или повеќе играчи. Ставете ја подлогата, завртете ја стрелката и почнете да играте.

Compare

Опис

Finger Twister е забавна игра која вклучува двајца или повеќе играчи. Ставете ја подлогата, завртете ја стрелката и почнете да играте. Губи тој што ќе изгуби рамнотежа.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Finger Twister”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…