Friends Ламба

890.00 ден

Friends Ламба. Амбиентална ламба со лого од серијата Friends. Во ламбата може да ставите батерии или да ја поврзете на USB-кабел за да ја користите како ноќно светло.

Compare

Опис

Friends Ламба. Амбиентална ламба со лого од серијата Friends. Во ламбата може да ставите батерии или да ја поврзете на USB-кабел за да ја користите како ноќно светло. Овој производ е фантастичен украсен предмет кој се вклопува во секој ентериер. Ламбата ќе ве потсетува на серијата Friends која засекогаш ќе биде во нашите срца.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Friends Ламба”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.