Girls Night Out Плоска и чашка

250.00 ден

Ако сакате да ја изненадите вашата девојка или другарка со нешто интересно, Girls Night Out сетот е вистинското нешто. Совршен подарок за роденден, девојачка вечер и која било друга пригода за секоја девојка која практикува често ноќно излегување и забава.

Compare

Опис

Ако сакате да ја изненадите вашата девојка или другарка со нешто интересно, Girls Night Out сетот е вистинското нешто. Совршен подарок за роденден, девојачка вечер и која било друга пригода за секоја девојка која практикува често ноќно излегување и забава.

Сетот содржи:
1x плоска 170ml
1x чашка за шот, поврзана со синџирче за плоската за да не се изгуби

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Girls Night Out Плоска и чашка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…