Halloween тиква

290.00 ден

Совршено време за да го украсите вашиот дом со овој страшно добрар украс, Halloween тиква.

Compare

Опис

Совршено време за да го украсите вашиот дом со овој страшно добрар украс, Halloween тиква.
Работи на батерии (не се влучени во пакувањето)
Димензии: 22х20cm
Материјал на изработка: дрво

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Halloween тиква”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…