Happy Birthday лента

190.00 ден

Happy Birthday лента, идеална за роденденските забави за вас и за вашите најмили принцови и принцези. Идеален декор кој никој нема да остави рамнодушен.

Compare

Опис

Happy Birthday лента, идеална за роденденските забави за вас и за вашите најмили принцови и принцези. Идеален декор кој никој нема да остави рамнодушен.

Дијаметар: 77цм.
Бои: црна, сина и лила.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Happy Birthday лента”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…