Happy Birthday Фолија балони сет од 5

250.00 ден

Сет од 5 Happy Birthday Фолија балони, идеални за роденденските забави на вашите најмили принцови и принцези. Идеален декор кој никој нема да остави рамнодушен.

Compare

Опис

Сет од 5 Happy Birthday Фолија балони, идеални за роденденските забави на вашите најмили принцови и принцези. Идеален декор кој никој нема да остави рамнодушен.
Ги добивате спакувани. Можете да ги надувате со воздух или хелиум.
Достапни бои: розева и сина
Во сетот доаѓаат еден балон круна, два округли и две ѕвезди
 
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Happy Birthday Фолија балони сет од 5”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…