Happy Life Луксузен сет за топол напиток

1,750.00 ден

Модерен и квалитетен сет за топол напиток со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе, млеко, чај и слично. Секоја шоља носи посебна порака.

Нема на залиха

Compare

Опис

Модерен и квалитетен сет за топол напиток со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе, млеко, чај и слично. Секоја шоља носи посебна порака. Сетот се состои од 1 чајник, 4 шољи и послужавник.
Идеална идеа за креативен подарок.
 
Димензии на послужавник: 42x22x2.5cm
Капацитет на чајник: 1L
Капацитет на шоља: 260ml

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Happy Life Луксузен сет за топол напиток”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…