Сет од 2 шолји

250.00 ден

Модерни и квалитетни шолји со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе или чај. Сет шолји кои креираат посебна приказна.

Нема на залиха

Compare

Опис

Сет од 2 шолји. Модерни и квалитетни шолји со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе или чај. Сет шолји кои креираат посебна приказна. Совршена идеа за креативен подарок.

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕШКА КОИ ШОЛЈИ ВИ СЕ ПОТРЕБНИ!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет од 2 шолји”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…