Happy Time сет од 2 шољи

250.00 ден

Модерни и квалитетни шољи со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе или чај. Сет шољи кои креираат посебна приказна.

Нема на залиха

Compare

Опис

Happy Time сет од 2 шољи. Модерни и квалитетни шољи со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе или чај. Сет шољи кои креираат посебна приказна. Совршена идеа за креативен подарок.

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕШКА КОИ ШОЉИ ВИ СЕ ПОТРЕБНИ!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Happy Time сет од 2 шољи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…