HBD роденденска декорација

700.00 ден

HBD роденденска декорација, совршена за роденденски забави. Идеален декор кој ќе изнуди насмевка на лицето на славеникот.
Compare

Опис

HBD роденденска декорација, совршена за роденденски забави. Идеален декор кој ќе изнуди насмевка на лицето на славеникот.
 
Балоните ги добивате спакувани. Можете да ги надувате со воздух или хелиум.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HBD роденденска декорација”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…