HD детски постелнини

1,550.00 ден

Само за нашите најслатки и најмили, HD детски постелнини. Прекрасни дезени, совршени за сечие катче. Лесно ќе се вклопи со останатиот на спалната соба на најмалите.

Compare

Опис

Само за нашите најслатки и најмили, HD детски постелнини. Прекрасни дезени, совршени за сечие катче. Лесно ќе се вклопи со останатиот на спалната соба на најмалите. Ние го посакуваме само најдоброто за вашите најмили. Подарете со љубов, удобност и квалитет!
Димензии:
– Јорганска навлака:160х220
– Креветски чаршаф: 160х220
– Навлака за перница: 50х70 (1 парче)
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈ ДЕЗЕН ВИ Е ПОТРЕБЕН!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HD детски постелнини”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…