Her or His луксузен сет за топол напиток

590.00 ден

Her or His луксузен сет за топол напиток. Модерен и квалитетен сет за топол напиток со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе, млеко, супа, чај и слично.

Compare

Опис

Her or His луксузен сет за топол напиток. Модерен и квалитетен сет за топол напиток со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе, млеко, супа, чај и слично. Секој сет носи посебна порака. Сетот се состои од 1 шоља, тацна и лажиче.

Идеална идеа за креативен подарок.
Должина на тацна: 24.5cm
Димензии на шољa: 8×6.5cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Her or His луксузен сет за топол напиток”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Може да ви се допаѓа и…