Hit & Win

590.00 ден

Hit & Win, соборете ги кутиите наредени една врз друга удирајќи ги со топката.
Оној што ќе собори најмногу кутии ја добива играта.
Compare

Опис

Hit & Win, соборете ги кутиите наредени една врз друга удирајќи ги со топката.
Оној што ќе собори најмногу кутии ја добива играта.
Производот се состои од вкупно 8 парчиња, вклучувајќи 6 кутии и 2 топки.
Играта со живи бои е погодна за деца од 0 до 3 години.
 
Карактеристики:
  • Ги развива моторните вештини на вашите деца.
  • Развива сензорни способности.
  • Ги подобрува способностите за решавање проблеми.
 
Со оваа игра, децата ќе ги научат боите, како и геометриските форми.
Исто така ќе им помогне да ја развијат координацијата на рацете и очите.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Hit & Win”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…