Intex Авион со пиштол на вода

890.00 ден

Intex Авион со пиштол на вода. Дозволет му на вашето дете да влезе во авантура со авионот на вода со пиштолот играчка!

Compare

Опис

Intex Авион со пиштол на вода. Дозволет му на вашето дете да влезе во авантура со авионот на вода со пиштолот играчка! Овој авион има вистински дизајн на пропелер. Направен е од цврсти винил, што го прави одржлив производот. Авионот е широк и безбеден има и дополнителна рачка помош за дополнителна стабилност. Покрај тоа има и пиштол играчка на вода на авионот со кој вашето дете може да оди и да се бори! Загарантирана долгочасовна забава за вашите најмили.
Големина: 132 x 130 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Авион со пиштол на вода”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…