Продажба!

Intex ајкула на надувување

790.00 ден 690.00 ден

Нека вашето дете ужива во долгочасовна забава со оваа Intex ајкула на надувување.

Compare

Опис

Нека вашето дете ужива во долгочасовна забава со оваа Intex ајкула на надувување. Меките и удобни страници, рачките за држење и висококвалитетиот винил, ја прават идеален пријател за вашето дете во вода.
 
Димензии: 173×107cm
Максимална тежина: 40kg
Возраст: над 3 години

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Intex ајкула на надувување”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Може да ви се допаѓа и…