Intex ајкула сет за нуркање

690.00 ден

Нека вашето малечко ужива во собирањето на сите школки на плажата со овој Intex ајкула сет за нуркање. Уникатен дизај кој ќе ви помогне во истражувањето на плитка вода за школки и има цевка за дишење за подолготрајна забава.

Compare

Опис

Нека вашето малечко ужива во собирањето на сите школки на плажата со овој Intex ајкула сет за нуркање. Уникатен дизај кој ќе ви помогне во истражувањето на плитка вода за школки и има цевка за дишење за подолготрајна забава.
За поголема безбедност, маската е изработена од поликарбонат.
Не содржи латекс.
За деца од 3 до 8 год.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex ајкула сет за нуркање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…