Купи!

Intex базенче виножито

1,690.00 ден

Нека вашето малечко ги избегне топлините со ова Intex базенче виножито. Има доволно простор за децата да си играат.

Нема на залиха

Compare

Опис

Нека вашето малечко ги избегне топлините со ова Intex базенче виножито. Има доволно простор за децата да си играат. Ова базенче доаѓа со вграден покрив за да се обезбеди заштита од УВ зраците за безбедна и безгрижна игра. Има меки и удобни страници и е изработено од траен висококвалитетен винил, и е идеален за да ги заштити вашите малечки од штетното влијание на сонцето, додека тие уживаат во летото.
За внатрешна и надворешна употреба. Во текот на летото полнете го базенчето со вода, а во текот на останатите годишни времиња вашето малечко може да се забавува во својата соба со топчиња и играчки.
Погодно за возраст од 3+ години
Димензии: 155 x 135 x 104cm.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex базенче виножито”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…