Intex базенче лубеница

1,490.00 ден

Intex базенче лубеница.Нека вашето малечко ги избегне топлините со ова Intex базенче лубеница. Има доволно простор за децата да си играат.

Compare

Опис

Intex базенче лубеница.Нека вашето малечко ги избегне топлините со ова Intex базенче лубеница. Има доволно простор за децата да си играат. Има меки и удобни страници и е изработено од траен висококвалитетен винил, и е идеален за вашите малечки да уживаат во летото.
За внатрешна и надворешна употреба. Во текот на летото полнете го базенчето со вода, а во текот на останатите годишни времиња вашето малечко може да се забавува во својата соба со топчиња и играчки.
Погодно за возраст од 3+ години
Димензии: 168 x 38cm.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex базенче лубеница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…