Купи!

Intex базенче облаче

1,350.00 ден

Фантастично Intex базенче облаче. Има доволно простор за децата да си играат. Ова базенче доаѓа со вграден покрив за да се обезбеди заштита од УВ зраците за безбедна и безгрижна игра.

Compare

Опис

Фантастично Intex базенче облаче. Има доволно простор за децата да си играат. Ова базенче доаѓа со вграден покрив за да се обезбеди заштита од УВ зраците за безбедна и безгрижна игра. Има меки и удобни страници, изработено од траен висококвалитетен винил, и е идеален за да ги заштити вашите малечки од штетното влијание на сонцето, додека тие уживаат во летото.

Погодно за возраст од 2+ години
Димензии: 142x119x84cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex базенче облаче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…