Intex базенче печурка

1,350.00 ден

Intex базенче печурка. Нека вашето малечко ги избегне топлините во Intex базенчето печурка.

Compare

Опис

Intex детско базенче печурка.

Нека вашето малечко ги избегне топлините во Intex базенчето печурка. Има доволно простор за децата да си играат. Исто така ова базенче доаѓа со вграден покрив за да се обезбеди заштита од УВ зраците за безбедна и безгрижна игра. Има меки и удобни страници, изработено од траен висококвалитетен винил, и е идеален за да ги заштити вашите малечки од штетното влијание на сонцето, додека тие уживаат во летото.
Погодно за возраст од 1 до 3 години
Димензии: 102 х 89cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex базенче печурка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…